Poradnik

07-03-2021 10:17

Stłuczka – co robić? Miniporadnik

Stłuczka, czyli kolizja drogowa, wiąże się nie tylko z niesamowitym stresem, ale i koniecznością wykonania szeregu działań, podejmowanych często w niemałych emocjach. Jak uniknąć więc błędów w postępowaniu, a także uchronić się przed potencjalnie kosztownymi decyzjami? Oto garść najważniejszych info...

Czytaj więcej
21-02-2021 14:38

Samochody hybrydowe - zasada działania odzyskiwania energii, zalety, propozycja

Są ekologiczne, ekonomiczne i dynamiczne. Mowa o samochodach z napędem hybrydowym. Na jakiej zasadzie działają i dlaczego są lepszą opcją w porównaniu do odchodzących nieco w zapomnienie diesli?

Czytaj więcej
15-01-2021 11:38

Poduszki powietrzne w samochodzie – o historii i rodzajach

Poduszka powietrzna uchodzi dziś za tak oczywisty element wyposażenia samochodowego, że dyskusja na jej temat wydaje się zbędna.

Czytaj więcej
12-02-2021 13:24

Dlaczego eksploatacja w samochodzie jest tak ważna?

Każdy właściciel Seata, czy starszego, czy nowszego modelu, musi liczyć się z faktem, że chociaż technologia poczyniła ogromny krok naprzód, regularna wymiana oleju oraz niektórych części jest koniecznością. W interesie kierowcy leży zatem dbanie o to, aby każdy układ pracował sprawnie i z najwyższą...

Czytaj więcej
19-12-2020 11:28

Myjnia bezdotykowa. Jak myć bezpiecznie?

Jak można bezdotykowo umyć samochód? W tej chwili nie można, a nazwa „myjnia bezdotykowa” jest nieco na wyrost. Nie znaczy to, że odradzamy korzystanie z tzw. myjni bezdotykowych.

Czytaj więcej